H&P Sp. z o.o. Odchów i Hodowla Drobiu Sp. K.

Fermy drobiu – odchowalnie 

Nasze atuty – ODCHÓW KUREK:

Twoje korzyści:

Odchów kurek do produkcji jaj we wszystkich systemach – wolierowym, ściółkowym, ściółkowym z automatycznymi gniazdami, klatkowym

Duży potencjał odchowowy – do 400 tys. sztuk jednorazowo

Kompleksowy monitoring bakteriologiczny i serologiczny odchowywanych stad

Realizujemy program szczepień uwzględniając stan epizootyczny na Twojej fermie

Profesjonalne doradztwo dla klienta przez cały okres utrzymania stada

Nasze atuty – ODCHÓW REPRODUKCJI MIĘSNEJ:

Twoje korzyści:

Duży potencjał odchowowy – do 40 tys. sztuk kurek + koguty

Ferma wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt

Duże zaangażowanie doskonale przygotowanej kadry zootechnicznej i doświadczonego zespołu

Program szczepień i profilaktyka indywidualnie ustalany z Zamawiającym

Dostawę na fermę Zamawiającego specjalistycznymi środkami transportu

H&P Sp. z o. o. Odchów i Hodowla Drobiu Sp. K. jest firmą założoną w 1996 roku, przez Romana Hasińskiego, Piotra Paszkowskiego i Marka Pająka. Zajmujemy się odchowem kurek towarowych do 18 tygodnia życia. Naszą misją jest zapewnienie Państwu pełnej satysfakcji z dostarczanych przez nas kurek odchowanych a także z serwisu zootechnicznego świadczonego na najwyższym poziomie. Aby osiągnąć ten cel wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, nowoczesną technologię i zaangażowanie oddanego zespołu. W celu uzyskania coraz lepszych wyników stale zdobywamy nową wiedzę, którą dzielimy się z Państwem. Obecnie H&P Sp. z o. o. Odchów i Hodowla Drobiu Sp. K. prowadzi działalność na trzydziestu obiektach oferując odchów kur w klatce, na ściółce oraz dla systemów wolierowych i alternatywnych - w zależności od Państwa potrzeb. Realizujemy bogaty program szczepień, który może być dostosowywany do istniejących zagrożeń terenowych. Nasz aktualny potencjał odchowu sięga 400.000 sztuk kurek jednorazowo. Realizujemy swoją misję od wielu lat, czym zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Jednocześnie, z dużym powodzeniem, H&P Sp. z o. o. Odchów i Hodowla Drobiu Sp. K. prowadzi odchowy mięsnych stad reprodukcyjnych. W tej dziedzinie dysponujemy dobrze wyposażoną fermą, doświadczonym zespołem i świetnie przygotowana kadrą zootechniczną.

Nasza misja 

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom pełnej satysfakcji tak z dostarczanych przez nas kurek odchowanych jak i ze świadczonego serwisu zootechnicznego. By osiągnąć wyznaczony cel H&P Sp. z o. o. Odchów i Hodowla Drobiu Sp. K. wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, nowoczesną technologię i zaangażowanie oddanego zespołu.